Kožená sedačka

Jak pečovat o koženou sedačku?

admin
9462 Views

Je čas vyměnit vaši sedací soupravu za novou? Přečtěte si následující článek, který se zabývá koženými sedacími soupravami. Jak vybrat kvalitní sedací soupravu může být náročnou situací, které předchází mnoho otázek. Jednou z těchto otázek je i finanční stránka, která výrazně ovlivňuje výběr soupravy. Sedací souprava je velkou investicí, která je vybírána především podle počtu osob,.

Jak postavit tu nejlepší pergolu?

admin
7398 Views

Pergola bývá definována jako zastřešená stavba, která se staví na zahradách k rodinnému domu. Jejím hlavním účelem většinou bývá, aby umožnila poklidné posezení v letním období. Ať už si chcete vychutnat pouze odpolední kávu nebo strávit večer s přáteli u grilování. Součástí pergoly bývá pevná podlaha, nestojí tedy přímo na trávníku. Kam pergolu postavit Umístění.

Jak na výběr klimatizace?

admin
7546 Views

Klimatizace začíná být samozřejmostí v mnoha českých domácnostech. Uvažujete o ní rovněž? Jak a podle čeho vybrat tu správnou? Základní dělení klimatizací Nejprve bude nutné se zaměřit na typ klimatizace, to znamená, zda si koupíme tu mobilní nebo tzv. stacionární. Mobilní klimatizace mají obecně výhodu v nízké pořizovací ceně (nejlevnější modely pořídíte už za cca.

Nůžkové stany pro různé akce

admin
7544 Views

Jedním ze stěžejních produktů firmy Vyrasta team s.r.o. a jejím e-shopu jsou nůžkové stany, které se hodí na nejrůznější příležitosti a akce. Jsou velmi oblíbené u měst i pivovarů, tam, kde s konstrukcí manipuluje více lidí. Dále jsou nůžkové stany využívané jako servisní a cateringové stany. Samozřejmostí je reklamní potisk stanů, který je hojně využíván. Vyrasta.

Gabionové stěny

admin
7752 Views

Gabionové ploty jsou čím dál tím více žádaná forma oplocení rodinného domu, jelikož představují mnoho výhod. Jejich hlavním účelem je opěrná stěna pro přenášení zemních tlaků. Jedná se o kovové konstrukce a stěny, které jsou svařeny z ocelových sítí s antikorozní úpravou a jsou vyplněny přírodním nebo lomovým kamením. Plní funkci estetickou pro zkrášlení okrasných zahrad. Gabiony.

Interier

Interiéry na míru

admin
7946 Views

Vytvoření příjemného interiéru, který je krásný na oko, a vyzařuje krásnou atmosféru, je celkem věda. V dnešní době se tedy vyplatí obrátit se na profesionály v oboru, kteří umí vytvořit kvalitní interiér s příjemnou atmosférou. Pokud se rozhodnete navštívit profesionální studio, které se zabývá realizací interiéru, určitě neuděláte chybu. Toto studio, nabízí svým zákazníkům ty nejlepší služby, jaké.

Parapet

Parapety na míru

admin
7904 Views

Náš dům, či byt, by měl vypadat dobře nejen uvnitř, ale i zvenku, a proto bychom se měli starat o to, aby dobře vypadala zahrada, fasáda domu, okna, ale stejně tak bychom se měli zaměřovat i na detaily, které se velkým dílem podepisují na celkovém dojmu. Proto bychom neměli výběr parapetů podceňovat, a svěřit tento.

Vybíráme bazén na zahradu

admin
8426 Views

Bazénů existuje celá řada. Liší se zejména velikostí. Na zahradu u rodinného domu se bazén pořizuje čím dál častěji. Je skvělý zejména v horkých letních měsících.  Je však důležité pořídit si ten správný bazén, který poslouží třeba i řadu let. V tomto článku vám poradím jak bazén vybrat a vše co s tím souvisí. Typy zahradních bazénů Bazény.

Zařiďte si vlastní dětské hřiště na zahradě

admin
8860 Views

Teplé počasí láká k pobytu venku a svůj čas tak začnou na zahradě trávit i děti. Jak jim tyto chvíle maximálně zpříjemnit? Zařiďte jim vlastní dětské hřiště. Materiál a spojovací prvky Výběr je opravdu široký: Šplhací tyče, pískoviště a mnoho jiných prvků. Volba konkrétních doplňků pro dětské hry tak v první řadě bude záviset na.

Oblečení ve skříni

Jak skloubit design a úložný prostor? Vyberte vhodnou šatní skříň!

admin
9173 Views

Zařizujete či rekonstruujete interiér? Jde vaše dítě do školy? Máte čím dál víc věcí a není je kam dát? Pak jste tu správně. V tomto článku vás seznámíme s pravidly, jak si vybrat tu pravou šatní skříň. Tento nábytek je určitě pro každého z nás nepostradatelnou součástí bytu. Zvláště pro ty, kdo se rádi oblékají a neradi.

Moderní ložnice

Máte doma starou a sníte o nové? Rozvod není třeba, mluvíme o vaší ložnici

admin
9090 Views

Čím útulněji ložnici zařídíte, tím hezčí sny se vám v ní budou zdát. A pokud půjdete na výběr jejího vybavení chytře a s rozmyslem, už nebudete muset snít o nové ložnici. Vaše sny pak naberou úplně jiný rozměr. Pokud stavíte či rekonstruujete, případně máte jakýmkoliv způsobem možnost ovlivnit rozvržení bytu, situujte ložnici spíše do východní části vašeho.

Vše co potřebujete vědět o infrasaunách

admin
9428 Views

Saunování je jíž od nepaměti oblíbené, ale také zdraví prospěšné, zpravidla jako prevence před nachlazením a chřipkami a má rovněž řadu pozitivních účinků na lidský organismus. V posledních letech se vyjma sauny klasické, finské, můžeme setkat se vzrůstající oblibou tzv. infrasauny, kterou je možné si pořídit do domu či bytu a její provoz je uživatelsky více.

Výběr kvalitní matrace a roštů do postele

admin
9263 Views

Postel, na které se dá kvalitně a dobře spát se skládá ze tří částí, což si možná málokdo z nás vůbec uvědomuje. Zejména se skládá z matrace, která musí být kvalitní a padnou vždy danému klientovi na míru, dále ze dřevěné konstrukce lůžka, která hraje rovněž obrovskou roli a v neposlední řadě z roštu, který je pro celou postel.

7 tipů pro výběr nábytku do Vaší koupelny

admin
10546 Views

Renovujete koupelnu a nevíte jakým nábytkem ji vybavit? Zde je 10 tipů pro snadnější výběr: Vše dobře změřte! Dejte si pozor na to, že různí výrobci uvádějí velikost nábytku různě. Někdy jsou udány rozměry s umyvadlem a někdy bez. Při výběru také záleží na tom, kde máte připojení vody a odpadu. Jednoduchost a praktičnost nade vše.