Zařiďte si vlastní dětské hřiště na zahradě

admin
395 Views

Teplé počasí láká k pobytu venku a svůj čas tak začnou na zahradě trávit i děti. Jak jim tyto chvíle maximálně zpříjemnit? Zařiďte jim vlastní dětské hřiště. Materiál a spojovací prvky Výběr je opravdu široký: Šplhací tyče, pískoviště a mnoho jiných prvků. Volba konkrétních doplňků pro dětské hry tak v první řadě bude záviset na.

Kožená sedačka

Jak pečovat o koženou sedačku?

admin
573 Views

Je čas vyměnit vaši sedací soupravu za novou? Přečtěte si následující článek, který se zabývá koženými sedacími soupravami. Jak vybrat kvalitní sedací soupravu může být náročnou situací, které předchází mnoho otázek. Jednou z těchto otázek je i finanční stránka, která výrazně ovlivňuje výběr soupravy. Sedací souprava je velkou investicí, která je vybírána především podle počtu osob,.

Oblečení ve skříni

Jak skloubit design a úložný prostor? Vyberte vhodnou šatní skříň!

admin
598 Views

Zařizujete či rekonstruujete interiér? Jde vaše dítě do školy? Máte čím dál víc věcí a není je kam dát? Pak jste tu správně. V tomto článku vás seznámíme s pravidly, jak si vybrat tu pravou šatní skříň. Tento nábytek je určitě pro každého z nás nepostradatelnou součástí bytu. Zvláště pro ty, kdo se rádi oblékají a neradi.

Moderní ložnice

Máte doma starou a sníte o nové? Rozvod není třeba, mluvíme o vaší ložnici

admin
680 Views

Čím útulněji ložnici zařídíte, tím hezčí sny se vám v ní budou zdát. A pokud půjdete na výběr jejího vybavení chytře a s rozmyslem, už nebudete muset snít o nové ložnici. Vaše sny pak naberou úplně jiný rozměr. Pokud stavíte či rekonstruujete, případně máte jakýmkoliv způsobem možnost ovlivnit rozvržení bytu, situujte ložnici spíše do východní části vašeho.

Vše co potřebujete vědět o infrasaunách

admin
813 Views

Saunování je jíž od nepaměti oblíbené, ale také zdraví prospěšné, zpravidla jako prevence před nachlazením a chřipkami a má rovněž řadu pozitivních účinků na lidský organismus. V posledních letech se vyjma sauny klasické, finské, můžeme setkat se vzrůstající oblibou tzv. infrasauny, kterou je možné si pořídit do domu či bytu a její provoz je uživatelsky více.

7 tipů pro výběr nábytku do Vaší koupelny

admin
1132 Views

Renovujete koupelnu a nevíte jakým nábytkem ji vybavit? Zde je 10 tipů pro snadnější výběr: Vše dobře změřte! Dejte si pozor na to, že různí výrobci uvádějí velikost nábytku různě. Někdy jsou udány rozměry s umyvadlem a někdy bez. Při výběru také záleží na tom, kde máte připojení vody a odpadu. Jednoduchost a praktičnost nade vše.

Praktický rádce pro výběr sedací soupravy

admin
1073 Views

Sedací souprava je dominantou obývacího pokoje a zcela jistě je to také první kus nábytku, který si pořizujeme do nového bytu nebo domu. Sedací souprava musí splnit několik náročných kritérií a při jejím výběru nejsme ochotní dělat kompromisy. Jak na to? Sedací souprava do malého bytu V malém bytě budeme řešit otázku, jak zařídit prostor pro.

Jak vybrat tu správnou postel?

admin
1113 Views

Při pořizování postele byste měli rozhodně brát ohled na tři věci: Rám postele Rám postele je ta jednodušší část. Záleží na vás, jaký typ rámu a celkovou velikost postele si představujete. Můžete vybírat z rámů pro dvoulůžka a jednolůžka klasická či rozšířená. Poté si stačí vybrat zda chcete úložný prostor disponující šuplíky či nikoliv. Jen.

Vybíráme klimatizaci do bytu nebo domu

admin
1228 Views

Přemýšlíte nad nákupem klimatizace do bytu či domu? Pak vám tento článek pomůže se zorientovat jaký typ klimatizace bude pro vás ten nejvhodnější. Na co si dát pozor při výběru Zásadní faktor je pro většinu lidí přirozeně cena. Ta by ale určitě neměla být určujícím parametrem. Při výběru klimatizace by nás v první řadě měl.

Jak si vybrat kuchyňskou linku?

admin
1224 Views

Nejdůležitějším prvkem každé kuchyně je kuchyňská linka. Její výběr se nevyplatí podceňovat. Která základní kritéria bychom měli mít při jejím nákupu na paměti? Dbejte na kvalitu a hlídejte si finance Nevyhnutelně vás budou limitovat finance. Klíčem k úspěšnému nákupu je zcela jistě nutné stanovení si rozpočtu. Určete si s jistou rezervou maximální možnou částku, kterou.

Nábytek do obývacího pokoje vybírejte s rozmyslem

admin
1327 Views

Visí před vámi otázka, jak zařídit svůj obývací pokoj? Přece jen, trávíte v něm téměř veškerý svůj volný čas, pokud to vaše zaměstnání dovolí a tak je třeba, abyste se v něm rovněž cítili velmi útulně a komfortně. Jak ho tedy zařídit tak, aby vyhovoval všem vašim požadavkům a přitom by nezruinoval vaše domácí úspory? A co.

Pořiďte si moderní nábytek do jídelny

admin
1327 Views

Kdo má to štěstí, že mu dispozice bytu dovoluje samostatnou jídelnu, často si ani neuvědomuje, že správně ji zařídit a vybavit, není úplně jednoduché. Jak tedy na to? Stůl je základ Nejdůležitějším prvkem jídelny je určitě stůl. Měl by mít správnou velikost, která se podstatnou měrou odvíjí i od toho, kolik prostoru mu můžete dopřát..

Proč nakupovat nábytek na internetu?

admin
1077 Views

Na internetu si můžeme pohodlně koupit prakticky cokoli od potravin přes oblečení. Jaké výhody má nákup nábytku? Neztrácejte čas běháním po obchodech Zásadní předností internetových obchodů je velký výběr. A co nenajdete v jednom obchodě, obratem pořídíte v druhém. Fyzicky obejít několik kamenných obchodů je oproti tomu velmi časově náročné. A často to ani není.