STF, ISLAND Obývací stěna

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, dekor SAN REMO SV., BÍLÁ/BÍLÝ LESK, vyrobeno z kvalitního lamina, tvrzené sklo, RGB LED osvětlení není v ceně, lze zakoupit, k sestavě možno dokoupit i komodu, sestava umožňuje vytvoření vlastní sestavy nábytku, dodáváme v demontu STF, ISLAND Obývací stěna můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete i další levné.

dostupné
7,000  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, VERONA MINI Rohová sedačka 270x170cm

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, možnost měnit druh a barvu látky, pružiny faliste, PUR pěna, plastové nožičky, verze pravá i levá, funkce spaní, úložný prostor Sedačky-nábytek, VERONA MINI Rohová sedačka 270x170cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten.

dostupné
DO OBCHODU

ELT, EDMONTON 2 Pohovka 190x90cm

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, kvalitní visco-elastická pěna, pružina faliste, včetně polštářků, zadní strana pohovky je čalouněná, žádné zálohy předem, možnost měnit druh a barvu látky ELT, EDMONTON 2 Pohovka 190x90cm můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete další nabídku pohovek a sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten nejlevnější.

dostupné
DO OBCHODU

STAGRA, BARELLO 3 Pohovka 200x87cm

Komfortní pohovka Barello je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Nožky má plastové a zadní stranu čalouněnou. Pokud vám nevyhovuje její barevné provedení, nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, ať zapadne i do vašeho domova..

dostupné
DO OBCHODU

WRSL, PATRICIE 2 Pohovka 145x96cm

Rustikální dvojpohovka Patricie nabudí ve vašem interiéru trochu té venkovské atmosféry. Už od pohledu ji charakterizují zaoblené hrany, masivní zádové opěrky a dřevěné prvky. V sedací i opěrné části vyplněná PUR pěnou N30 + T-21/T-24, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Konstrukci dvoří masivní dřevo z břízy a olše + MDF.

dostupné
DO OBCHODU

MARS, ANDREA 2 Pohovka 160x86cm

Nechte svůj obývák rozkvést! Pohovka Andrea do vašeho interiéru vnese nádech jara a léta po celý rok. Pohovka je vyplněná kvalitní pěnou HR (studená pěna), která se vyznačuje vysokou elasticitou a prodyšností. Pružně se přizpůsobuje lidskému tělu, ale současně udržuje stabilitu. Pružina typu faliste zvyšuje komfort a podporuje funkci pěny. Význačnou drobností jsou kovové nožky,.

dostupné
DO OBCHODU

STAGRA, GENOVA 3 Pohovka 206x104cm

Elegantní pohovka Genova jednoduše a efektně vykouzlí z vašeho obýváku místo klidu a odpočinku. Má totiž polohovatelné záhlavníky, které poskytnou skvělou v případech, kdy máte ze všeho těžkou hlavu. Zadní stranu má čalouněnou, proto se nemusíte bát ji umístit kdekoliv v místnosti. Pohovka je vyplněná vyplněná kvalitní polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost.

dostupné
DO OBCHODU

WRSL, PATRICIE Pohovka 3, 195x96cm, eko kůže

Rustikální trojpohovka Patricie nabudí ve vašem interiéru trochu té venkovské atmosféry. Už od pohledu ji charakterizují zaoblené hrany, masivní zádové opěrky a dřevěné prvky. V sedací i opěrné části vyplněná PUR pěnou N30 + T-21/T-24, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Konstrukci dvoří masivní dřevo z břízy a olše + MDF.

dostupné
DO OBCHODU

DLMR, TIMEA Pohovka 2 160x94cm

Luxusní designová pohovka s velmi měkkým sedákem. Pohovka je vyplněná polyuretanovou pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouhou životnost. Pěnu doplňuje vlnitá pružina faliste. U pohovky je možné měnit druh a barvu čalouněním aby co nejlépe zapadla do vašeho domova. DLMR, TIMEA Pohovka 2 160x94cm můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete.

dostupné
DO OBCHODU

DLMR, PANDORA pohovka 194×84 cm

Elegantní trojpohovka Pandora 3 je ideální pro všechny, kteří milují skandinávský styl bydlení a nadčasový design. Její výplň tvoří HR pěna, která je známější spíš pod názvem paměťová pěna. Svou přezdívku si vysloužila proto, že se i po dlouhodobé zátěži vrací do původního stavu. Můžete se tedy spolehnout na to, že je velmi elastická, pružně.

dostupné
DO OBCHODU

DBK, ELLIOT pohovka 145×96 cm

Pohovce nechybí nepostradatelný úložný prostor a možnost rozložení na pohodlné lůžko. Její součástí jsou 2 velké polštáře. Elliot je vyplněná PUR pěnou T30, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Vlnitá pružina faliste zajišťuje lepší tvarovou elasticitu – měkkost posedu. Pohovka Elliot je zatím dostupná v potahové látce Malmo. DBK, ELLIOT pohovka.

dostupné
DO OBCHODU

DBK, NICOLA pohovka 200×920 cm

Pohovce nechybí nepostradatelný úložný prostor a možnost rozložení na pohodlné lůžko. Její součástí jsou 2 velké polštáře. Nicola je vyplněná PUR pěnou T30, která se řadí mezi středně tuhé výplně se zvýšenou pružností. Pohovka je navíc doplněná i o pružiny typu bonell, které zajišťují trvanlivost posedu, prodyšnost a dlouholetou výdrž. Pohovka Nicola je zatím dostupná.

dostupné
DO OBCHODU