židle DXRACER OH/RZ95/PWN

Židle DXRACER OH/RZ95/PWN ze série ze série Racing je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. Klíčové vlastnosti židle DXRACER OH/RZ95/PWN: Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli Vysoký opěrák pro opěru.

dostupné
8,350  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/VB03/NW

židle DXRACER OH/VB03/NW ze série Valkyrie je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.  Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/VB03/NW – Nová originální série, poprvé v Evropě u nás v české a slovenské distribuci – Silný.

dostupné
8,469  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/VB03/NB

židle DXRACER OH/VB03/NB ze série Valkyrie je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.  Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/VB03/NB – Nová originální série, poprvé v Evropě u nás v české a slovenské distribuci – Silný.

dostupné
8,469  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/RZ90/INW Playstation

Židle DXRACER OH/RZ90/INW Playstation ze série Racing je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. Klíčové vlastnosti židle DXRACER OH/RZ90/INW Playstation – Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli –.

dostupné
8,341  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/KS06/NB ESUBA

Židle DXRACER OH/KS06/NB ESUBA ze série King je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.  Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/KS06/NB/ESUBA– Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli – Vysoký opěrák pro opěru.

dostupné
9,050  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/FL57/NG

židle DXRACER OH/FL57/NG ze série Formula je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. Klíčové vlastnosti židle DXRACER OH/FL57/NG – Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli – Vysoký opěrák.

dostupné
6,699  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/RZ208/NR/SKT

Židle DXRACER OH/RZ208/NR/SKT ze série Racing je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/RZ208/NR/SKT – Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli – Vysoký opěrák.

dostupné
8,921  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/RZ60/NGY

Židle DXRACER OH/RZ60/NGY ze série Racing je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/RZ60/NGY – Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli – Vysoký opěrák.

dostupné
8,026  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/VB03/NR

židle DXRACER OH/VB03/NR ze série Valkyrie je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.  Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/VB03/NR – Nová originální série, poprvé v Evropě u nás v české a slovenské distribuci – Silný.

dostupné
8,469  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/RW288/NRW

Židle DXRACER OH/RW288/NRW ze série R je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.  Klíčové vlastnosti židle DXRACER OH/RW288/NR – Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli – Prodyšná perforovaná koženka na.

dostupné
7,187  DO OBCHODU

židle DXRACER OH/RW288/NBW

Židle DXRACER OH/RW288/NBW ze série Racing je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/RW288/NBW – Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli – Prodyšná perforovaná koženka.

dostupné
7,985  DO OBCHODU

DXRACER závodní simulátor PS-F08-NE-1

závodní simulátor PS-F08-NE-1  Závodní simulátor DXRACER pro reálný prožitek ze hry, vyrobený z materiálu zaručující vysokou kvalitu a pevnost. Součásti je sedadlo z židle DXRACER OH/F08/NE, čalouněné kvalitní PU kůží. – opěradlo židle lze sklopit až do úhlu 180 stupňů – sedadlo výškově stavitelné – konstrukce simulátoru je posuvná – 5-ti úhlové a výškové nastavení rámu.

dostupné
7,750  DO OBCHODU