Komoda BONANZA levně

Komoda se zásuvkami. Design inspirovaný plážovými domy. Zásuvky s pojezdy. Nohy kulaté, plastové. Tlumiče pro pomalé dovírání dvířek. Úchytky slitina zinku, vzhled antik. 3 skříňky, 7 zásuvek, 2 otevřené přihrádky. Dodáváno v demontovaném stavu. Komoda BONANZA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda BONANZA levně

Komoda se zásuvkami. Design inspirovaný plážovými domy. Zásuvky s pojezdy. Nohy kulaté, plastové. Tlumiče pro pomalé dovírání dvířek. Úchytky slitina zinku, vzhled antik. 1 vyklápěcí skříňka, 5 zásuvek, 2 otevřené přihrádky. Dodáváno v demontovaném stavu. Komoda BONANZA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda BONANZA levně

Komoda se zásuvkami. Design inspirovaný plážovými domy. Zásuvky s pojezdy. Nohy kulaté, plastové. Tlumiče pro pomalé dovírání dvířek Úchytky slitina zinku, vzhled antik 1 vyklápěcí dvířka 2 skříňky standardní dvířka 3 zásuvky 3 otevřené přihrádky. Dodáváno v demontovaném stavu. Kdo by nechtěl bydlet hned u pláže?. Nábytková kolekce. Bonanza byla inspirována právě takovými domy.. Díky.

dostupné
DO OBCHODU