Komoda NELA levně

Moderní víceúčelová komoda 2 prosklená dvířka, 3 zásuvky. Elegantní přírodní design. Přední plochy. MDF, ozdobné rilování. Korpus v lamino vysoké kvality. Nožky a úchyty v barvě kovu. Na objednávku na prodejně tlumiče dvířek a zásuvek. Lze dokoupit. LED osvětlení. Dodáváno v demontovaném stavu. Komoda NELA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda NELA levně

Víceúčelová komoda s pěti zásuvkami s kovovými pojezdy. Přírodní dekor s ozdobným rilováním. Kvalitní snadno udržovatelné lamino. Nožky a úchyty v barvě kovu. Lze doobjednat tlumiče zásuvek. Komoda NELA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda NELA levně

Moderní víceúčelová komoda se dvěma dvířky a čtyřmi zásuvkami. Korpus tvoří snadno udržovatelné kvalitní lamino v přírodním provedení. Nožky a úchyty v barvě kovu. Lze doobjednat tlumiče dvířek. Dodáváno v demontovaném stavu. Komoda NELA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO.

dostupné
DO OBCHODU