Komoda OPEN levně

Praktická zásuvková komoda. Moderní nadčasový design 4 zásuvky s kovovými pojezdy. Materiál snadno udržovatelné lamino. Dodává se v demontovaném stavu. Komoda OPEN můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda OPEN levně

Praktická víceúčelová komoda. Moderní nadčasový design 2 dvířka, uvnitř 1 vkládací police. Materiál snadno udržovatelné lamino. Dodává se v demontovaném stavu. Komoda OPEN můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda OPEN levně

Šikovná komoda menších rozměrů 1x zásuvka, 1x dvířka. Uvnitř 1x vkládací police. Dodává se v demontu. Komoda OPEN můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda OPEN levně

Praktická zásuvková komoda. Moderní nadčasový design 5 zásuvek s kovovými pojezdy. Materiál snadno udržovatelné lamino. Dodává se v demontovaném stavu. Komoda OPEN můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda OPEN levně

Praktická víceúčelová komoda. Moderní nadčasový design 4 zásuvky a 2 dvířka. Za každými dvířky 1 vkládací police. Materiál snadno udržovatelné lamino. Dodává se v demontovaném stavu. Komoda OPEN můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda OPEN levně

Praktická víceúčelová komoda se čtyřmi dvířky a šesti policemi uvnitř. Snadno udržovatelný povrch. Dodává se v demontovaném stavu. Komoda OPEN můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová.

dostupné
DO OBCHODU