Komoda SONATA

Rohová komoda se zásuvkou Rustikální, venkovský design Dodáváno v demontovaném stavu Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku Recenze: 5 z 5 (21 hodnocení)

dostupné
3,699  DO OBCHODU

Komoda SONATA

Stylová dvoudvéřová komoda 2 zásuvky Barva kaštan Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku Recenze: 5 z 5 (21 hodnocení)

dostupné
4,199  DO OBCHODU

Komoda SONATA

Víceúčelová komoda ve venkovském stylu Klasické provedení s rustikálními prvky Kombinace dvířek a zásuvky poskytne variabilní úložný prostor Dodáváme v demontovaném stavu, lze smontovat svépomocí nebo si za příplatek zajistit  na našich prodejnách montáž Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů.

dostupné
5,499  DO OBCHODU

Komoda SONATA

Stylová zásuvková komoda Rustikální, venkovský design Zásuvky se stylovými úchyty Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku Recenze: 5 z 5 (21 hodnocení)

dostupné
7,499  DO OBCHODU

Komoda SONATA

Stylová komoda Rustikální, venkovský design 5 zásuvek se stylovými úchyty Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku Recenze: 5 z 5 (21 hodnocení)

dostupné
5,499  DO OBCHODU

Komoda SONATA

Stylová zásuvková komoda Barva kaštan 4 zásuvky Dodáváno v demontovaném stavu Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku Recenze: 5 z 5 (21 hodnocení)

dostupné
3,899  DO OBCHODU