Komoda SONATA levně

Stylová komoda. Rustikální, venkovský design 5 zásuvek se stylovými úchyty. Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda SONATA levně

Rohová komoda se zásuvkou. Rustikální, venkovský design. Dodáváno v demontovaném stavu. Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda SONATA levně

Stylová dvoudvéřová komoda 2 zásuvky. Barva kaštan. Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda SONATA levně

Stylová zásuvková komoda. Rustikální, venkovský design. Zásuvky se stylovými úchyty. Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda SONATA levně

Stylová zásuvková komoda. Barva kaštan 4 zásuvky. Dodáváno v demontovaném stavu. Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky.

dostupné
DO OBCHODU

Komoda SONATA levně

Komoda ve venkovském stylu s rustikálními prvky. Poskytne variabilní úložný prostor. Dodáváme v demontovaném stavu, lze smontovat svépomocí, nebo si za příplatek zajistit v našich prodejnách montáž. Komoda SONATA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. V jejich sortimentu najdete také další moderní a levné komody. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava.

dostupné
DO OBCHODU