Konferenční stolek RACHEL

Moderní a praktický konferenční stolek Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek RACHEL můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku Recenze: 5.

dostupné
1,799  DO OBCHODU

Konferenční stolek CORTINA

Elegantní a praktický konferenční stolek Výrazná kresba dřeva Poskytuje dostatek místa Praktická zásuvka Skvělý doplněk pro váš obývací pokoj a jídelnu Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek CORTINA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce.

dostupné
5,299  DO OBCHODU

Konferenční stolek PADOVA

Praktický a netradiční konferenční stolek Vrchní deska z čirého skla Spodní deska bílý lesk Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek PADOVA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží.

dostupné
2,899  DO OBCHODU

Konferenční stolek MESSINA

Praktický a netradiční konferenční stolek Vrchní deska z čirého skla Spodní deska dřevěný dekor Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek MESSINA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží.

dostupné
2,299  DO OBCHODU

Konferenční stolek VERONA

Praktický a netradiční konferenční stolek Vrchní deska z čirého skla Spodní deska bílá vysoký lesk Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek VERONA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení.

dostupné
2,999  DO OBCHODU

Konferenční stolek BARI

Praktický a netradiční konferenční stolek Vrchní deska z čirého skla Spodní deska dřevěný dekor Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu   Konferenční stolek BARI můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení.

dostupné
2,499  DO OBCHODU

Konferenční stolek LIVORNO

Praktický a netradiční konferenční stolek Vrchní deska ze skla Spodní deska bílá MDF Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek LIVORNO můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup.

dostupné
1,499  DO OBCHODU

Konferenční stolek NICK

Stylový a praktický konferenční stolek Netradiční moderní design Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek NICK můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti.

dostupné
2,799  DO OBCHODU

Konferenční stolek TILL

Stylový a praktický konferenční stolek Netradiční dvoupatrový design Horní část je otočná ve 360 stupních Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek TILL můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení.

dostupné
3,299  DO OBCHODU

Konferenční stolek VALENCIA

Moderní a zároveň praktický konferenční stůl Zaujme originálním a nadčasovým designem Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek VALENCIA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky.

dostupné
3,199  DO OBCHODU

Konferenční stolek BARCELONA

Moderní a zároveň praktický konferenční stůl Zaujme originálním a nadčasovým designem Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek BARCELONA můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky.

dostupné
2,999  DO OBCHODU

Konferenční stolek EMPERIO

Konferenční stolek v klasickém stylu Odolný a snadno udržovatelný materiál Dodáváno v demontovaném stavu Konferenční stolek EMPERIO můžete zakoupit online v e-shopu Sconto.cz. Proč nakupovat v e-shopu SCONTO Nábytek? Prověřený prodejce Levná doprava až k vám domů Slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze a zkušenosti zákazníku Recenze: 5 z.

dostupné
5,279  DO OBCHODU