Sedačky-nábytek, VERONA MINI Rohová sedačka 270x170cm

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, možnost měnit druh a barvu látky, pružiny faliste, PUR pěna, plastové nožičky, verze pravá i levá, funkce spaní, úložný prostor Sedačky-nábytek, VERONA MINI Rohová sedačka 270x170cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten.

dostupné
DO OBCHODU

DBK, TENDER rohová sedačka 242×163 cm

Elegantní rohová sedací souprava Tender vám poskytne vše, co potřebujete k vytvoření obýváku, který si zamilujete. Ma v sobě zabudovaný malý úložný prostor (v otomaně) a nechybí ji ani rozkládací funkce, která nabízí rozměr spací plochy 207×122 cm. Na každodenní spaní ji ale určitě nedoporučujeme. Občasné šlofíky nebo lenivé dny však spolehlivě zvládne. Sedačka je.

dostupné
DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, PRATO L Rohová sedačka 282x260cm

Představte si, že si následujících několik let na vše vystačíte s jedinou sedačku. Takovou, která – perfektně zapadne do vašeho interiéru, – je pohodlná a ještě pohodlněji se o ni můžete opřít nebo rozložit na pohodlné lůžko – obstojí i při kulturních zážitcích (tzn. klábosení s návštěvami) A přesně taková je moderní sedací souprava Prato.

dostupné
DO OBCHODU
Zástupný symbol

WRSL, LORELAI Rohová sedačka 280x196cm

Elegantní rohová sedačka Lorelai je vyplněná kvalitní PUR pěnou, která je synonymem pro pružnost, přizpůsobivost a dlouholetou výdrž. Pružina typu faliste zvyšuje její komfort a celkově podporuje funkci pěny. Nožky má kovové. K vínku také nabízí úložný prostor a rozkládací funkci pro nečekané návštěvy nebo nečekaného šlofíčka. Zadní strana sedačky je čalouněná, a bude tedy.

dostupné
DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, GENOVA Rohová sedačka 280x207cm

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, pružiny faliste, PUR pěna, Kovové nožičky, nastavitelné opěrky hlavy, nejvyšší kvalita, úložný prostor, funkce spaní, bez polštářů Sedačky-nábytek, GENOVA Rohová sedačka 280x207cm můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten nejlevnější nábytek v ČR Levná doprava.

dostupné
DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, ATOS III Rohová sedačka, 260x170cm

DOPRAVA ZDARMA PO CELÉ ČR, rohová, rozkládací s úložným prostorem, kvalitní PUR pěna T30, pružina faliste, včetně funkce polohovatelných záhlavníků, funkce spaní 200×130 cm, lze dokoupit křeslo, verze pravá nebo levá – univerzální Sedačky-nábytek, ATOS III Rohová sedačka, 260x170cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč.

dostupné
DO OBCHODU
Zástupný symbol

STAGRA, ROMA Rohová sedačka 306x190cm

Luxusní rohová sedací souprava Roma byla stvořena pro život plný harmonických spojení. Je navržená pro náročnější zákazníky. Její největší předností jsou polohovatelné záhlavníky, opěrky zad a loktů. Na boční straně má úložný prostor a je rozkládací. Zadní stranu má čalouněnou, a nejen díky tomu se bude vyjímat ve středu i v rohu místnosti. Sedačka je.

dostupné
DO OBCHODU