Sedačky-nábytek, ROSSO Rohová sedačka 286x256cm

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, pružiny faliste, PUR pěna, plastové nožičky, možnost měnit látku a barvu potahu, nejvyšší kvalita, verze pravá i levá, funkce spaní, úložný prostor Sedačky-nábytek, ROSSO Rohová sedačka 286x256cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně.

dostupné
23,600  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, SIDOLO II Rohová sedačka 245x203cm

polohovatelné záhlavníky, zadní strana je čalouněná, výběr levé nebo pravé strany, PUR pěna, pružina faliste, kovové nožky Sedačky-nábytek, SIDOLO II Rohová sedačka 245x203cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten nejlevnější nábytek v ČR Levná doprava až k.

dostupné
20,900  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, SIDOLO Rohová sedačka 230x165cm

polohovatelné záhlavníky, zadní strana je čalouněná, výběr levé nebo pravé strany, PUR pěna, pružina faliste, kovové nožky Sedačky-nábytek, SIDOLO Rohová sedačka 230x165cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten nejlevnější nábytek v ČR Levná doprava až k vám.

dostupné
18,000  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, LOTTA Rohová sedačka 270x230cm

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, pružiny faliste, PUR pěna, výjímečně měkká pohovka, kovové nožky, nastavitelné opěrky hlavy, nejvyšší kvalita, polštářky nejsou v ceně, funkce relax, verze pravá i levá Sedačky-nábytek, LOTTA Rohová sedačka 270x230cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený.

dostupné
27,100  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, MAROZZO Rohová sedačka 265x220cm

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA, pružina faliste, PUR pěna, Kovové nožičky, nastavitelné opěrky hlavy, nejvyšší kvalita, úložný prostor, funkce spaní, bez polštářů MAROZZO Rohová sedačka, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten nejlevnější nábytek v ČR Levná doprava.

dostupné
24,100  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, SORI Rohová sedačka 120x190cm

rozkládací funkce a úložný prostor, možnost spánku (120 x 200 cm), zadní strana je čalouněná, výběr levé nebo pravé strany, možnost měnit druh a barvu látky, PUR pěna, pružina faliste a bonell, dřevěné nožky Sedačky-nábytek, SORI Rohová sedačka 120x190cm, doprava zdarma můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč.

dostupné
20,200  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, Darcy rohová sedačka 250x162cm

Sedačky-nábytek, Darcy rohová sedačka 250x162cm – vlastní výběr barvy můžete zakoupit online v e-shopu Sedačky-nábytek.cz, kde najdete velký výběr nejen sedacích souprav. Proč nakupovat v e-shopu Sedacky-Nabytek.cz? Prověřený prodejce Skutečně ten nejlevnější nábytek v ČR Levná doprava až k vám domů Velké slevy, akce a výprodeje Bezproblémová reklamace a vrácení zboží Nákup na splátky Recenze.

dostupné
12,800  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, GOMEZ Rohová sedačka, 206×146 cm

Malá rohová sedací souprava Cornell bude mít ve vašem obýváku doživotní rezervaci. A to nejen díky přívětivému designu, ale pohodlí, které nabízí. Je také s úložným prostorem a funkcí rozkladu, což oceníte při nečekaných návštěvách. Sedací souprava je vyplněná kvalitní PUR pěnou, díky které je posed sedačky středně měkký a tvarově stálý. Strana sedačky je.

dostupné
6,600  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, PISA Rohová sedačka 197×127 cm

Rozkládací funkce, úložný prostor, pohodlí, kvalitní výplň, tvar i design. Jestli jsou tohle výběrová kritéria pro vaše sedací touhy, jste tady správně. Rohová sedačka Pisa však nabízí ještě více. Díky své variabilitě je možné si ji nechat vyrobit v barvách a látkách dle svých vlastních představ. Více informací o této službě najdete ZDE. Čalouněná záda.

dostupné
11,200  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, LIBRA Rohová sedačka 270x165cm

Srdce chce styl, hlava zas pohodlí. Praktická a ničím nelimitovaná rohová sedačka Libra vám bude k službám na všech frontách! Sedací souprava je rozkládací. Nabízí možnost měnit druh a barvu látky tak, aby co nejlépe zapadla do vaše interiéru. Více informací o této službě najdete ZDE. Její výplň tvoří pružiny faliste, které zaručují pevný posed.

dostupné
12,500  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, EMBER Rohová sedačka 240x240cm

Rohová sedací souprava Ember bude mít ve vašem obýváku doživotní rezervaci. A to nejen díky přívětivému designu, ale pohodlí, které nabízí. Je také s úložným prostorem a funkcí rozkladu, což oceníte při nečekaných návštěvách. Sedací souprava je vyplněná pružinami typu bonell, které zabezpečují rovnoměrnou pevnost posedu po celé ploše a umožňují sedačce dýchat. Strana sedačky.

dostupné
11,200  DO OBCHODU

Sedačky-nábytek, CORNELL Rohová sedačka 237x150cm

Malá rohová sedací souprava Cornell bude mít ve vašem obýváku doživotní rezervaci. A to nejen díky přívětivému designu, ale pohodlí, které nabízí. Je také s úložným prostorem a funkcí rozkladu, což oceníte při nečekaných návštěvách. Sedací souprava je vyplněná kvalitní PUR pěnou, díky které je posed sedačky středně měkký a tvarově stálý. Strana sedačky je.

dostupné
7,400  DO OBCHODU